,,Open Readings 2024″ moksleivių sesija

2024 balandžio 26 d.

Svarstai tapti mokslininku? Padėsime žengti pirmuosius žingsnius į mokslo pasaulį!

Kviečiame visus gamtos mokslais besidominčius ir eksperimentuoti mėgstančius moksleivius pradėti planuoti bei atlikti mokslinius tyrimus ir pristatyti savo mokslinius darbus bei eksperimentus konferencijoje “Open Readings 2024”!

Moksleiviai ir mokytojai galės dalyvauti visoje konferencijoje balandžio 23 – 26 dienomis, kur savo pranešimus pristatinės mokslininkai ir jaunieji tyrėjai iš viso pasaulio. Tačiau tai ne viskas – jūsų lauks ir atskira sesija (balandžio 26 d.), kurios metu kviestiniai lektoriai paprastai, įdomiai ir suprantamai moksleiviams papasakos apie savo darbo sritį, kokius mokslinius tyrimus jiems tenka atlikti kasdien ir ką reiškia būti mokslininku.

Po kviestinių svečių pranešimų moksleiviai pristatys savo tyrimus biologijos, chemijos, fizikos bei modeliavimo srityse. Moksleiviai vienoje iš šių sričių sugalvoja darbo temą ir ją išnagrinėja, eksperimentiškai/teoriškai/skaitmeniškai ištiria ir iš gautų rezultatų suformuluoja išvadas, galiausiai visą savo darbą pateikia stendinio pranešimo forma (A0 formato plakatu). Dalyviai tuomet savo darbus pristato ir į susidomėjusiųjų klausimus atsakinėja stendinių pranešimų metu per moksleivių sesiją balandžio 26 d.  

Galite pasinaudoti šiais šablonais:

MS Word
PDF

Galiausiai, kviesime į ekskursijas-workshop’us į Gamtos mokslų centro bei Fizinių ir technologijos mokslų centro laboratorijas!

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas

Daugiau informacijos bus paskelbta per ateinančius mėnesius

ORGANIZERS

EVENT FRIEND

MEDIA PARTNER

SPONSORS